circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій ОДА експонуватимуть краєвиди області

30.07.2019, 12:09

text
Поділитися:

У Запорізькій облдержадміністрації відкрилася фотоекспозиція відомого запорізького автора Сергія Лаврова. Виставка розташувалася на третьому поверсі, де наразі представлено 24 картини, що найбільш наочно представляють Запорізький край.

Привітала майстра тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян, яка зазначила, що ідея створити в приміщенні облдержадміністрації артпростір для запорізьких митців з’явилася вже давно.

− Сьогодні ми відкриваємо перший мистецький простір в обласній держадміністрації. Ми прагнемо до максимальної відкритості та прозорості влади, тому важливо для відвідувачів, у тому числі іноземних делегацій, демонструвати таким чином наші здобутки, наш край. Упевнена, що цей мистецький простір для наших художників − ще одна можливість розширити аудиторію. Ми плануємо регулярно оновлювати експозиції, тож запрошую митців до співпраці. Наступну виставку, наприклад, планується присвятити територіям Запорізького краю, аби кожна світлина представляла певний район. Дякую вам, пане Сергію, за ваші чудові роботи, − зазначила Елла Слепян.

Сергій Лавров також подякував за можливість прикрасити своїми роботами будівлю ОДА. Особливу увагу автор приділяє острову Хортиця.

Елла Слепян відзначила митця цінним подарунком (годинником) за вагомий особистий внесок у розвиток культури та мистецтва Запорізької області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: