+3°

+3°

У Запорізькій хокейній лізі визначились переможці

23.03.2018, 16:02

На ковзанці Метелиця визначились переможці Запорізької хокейної ліги. Ними стали спортсмени місцевого колективу СІЧ”. У фіналі їм протистояла команда Фенікс”. Матч за кубок видався напруженим, емоційним та непоступливим. Втім, навіть ті, кому судилося задовольнитись другим місцем завершили змагання з позитивним настроєм.

Те, що представники Січі досвідченіші за Феніксів не таємниця для Запорізьких любителів хокею. Зі старту матчу фаворити притиснули опонентів до воріт. Захисники помаранчевих героїчно оборонялися, втім сил надовго не вистачило. Та тільки-но червоні повели у рахунку, як раптом гра перемістилась в інший бік ковзанки. Перехопивши ініціативу, Фенікси створили низку яскравих моментів. Ледь не кожна з їх атак супроводжувалась гарячою підтримкою вболівальників. Однак бувалий суперник витримав натиск. Трохи згодом подвоїв перевагу. 2
:0 – результат першого періоду.

Після перерви ситуація дещо змінилась. Фенікси скоротили відставання до мінімуму. Таким воно залишилось до кінця другого періоду. Звісно, такий розвиток подій розпалив неочікувану інтригу. Але у завершальному відрізку гри будь-які надії хокеїстів зі знаком міфологічного птаха було розтрощено. В їх ворота шайба влетіла ще тричі. Самі ж спромоглися тільки на гол престижу.

Кінцевий рахунок матчу – 5:2. Таким чином СІЧ виграє Запорізьку хокейну лігу. Коментуючи змагання від старту до фінішу – спортсмени висловили радість тому фактові, що в нашому місті цей вид спорту нарешті відроджено.