circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій художній школі відбувся випускний

06.06.2019, 12:21

text
Поділитися:

У Туристичному інформаційному центрі відбулося «Свято випускників» запорізької дитячої художньої школи. Під час урочистого заходу випускники отримали свідоцтва про закінчення школи, а також відкрилась виставка їхніх кращих робіт.

Запорізька дитяча художня школа цього року відзначає 60 років з дня заснування. За цей час освіту в її стінах отримали майже 3 тисячі молодих талантів. Нині у школи 57-й випуск, 56 випускників отримують свідоцтва про здобуття початкової мистецької освіти. Сьогодні школа проводжає випускників, а завтра проводить вступні іспити до 1 класу та на підготовчі курси. Щороку у школі навчається 400 юних запоріжців віком від 7 до 18 років. У Туристичному інформаційному центрі випускники представили свої кращі роботи. Ця виставка вражає яскравістю художніх рішень, самобутніми образами та композиціями.

Привітати випускників завітав заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

– Дитяча художня школа – це острівець творчості і розвитку. Я дуже вдячний батькам, які привели туди дітей. Наші запорізькі діти дуже талановиті. Ми їх підтримуємо і вітаємо. Випускний – це тільки початок довгого успішного творчого шляху. Наша дитяча художня школа – дійсно унікальна, ми будемо продовжувати її підтримувати і поліпшувати рівень матеріально-технічної бази. За останній рік ми впорядкували дорогу до школи і відремонтували фасад. Тепер другий етап – це повноцінний сучасний ремонт майстерні-галереї. Також до 60-річчя, яке школа відзначає цього року, ми придбали за рахунок коштів місцевої громади 3D-принтер, комп’ютер, меблі і мольберти. Наші творчі діти – це гордість Запоріжжя. Я впевнений, що ті знання і вміння, які вони здобули в художній школі, дадуть їм можливість реалізуватися не тільки в творчості, а й бути успішними в житті, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Під час урочистого заходу за багаторічну сумлінну діяльність по вихованню молодого покоління, високий професіоналізм, активну роботу щодо вдосконалення мистецько-освітнього процессу Почесними грамотами та Листами подяки виконавчого комітету Запорізької міської ради були нагороджені кращі викладачі та батьки вихованців дитячої художньої школи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: