circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій лікарні модернізують систему обслуговування

11.06.2018, 21:06

text
Поділитися:

Крок назустріч. Запорізька обласна клінічна лікарня стала першою в Україні з-поміж державних лікувальних закладів, де активно впроваджується система сервісу. Нововведення передбачають зосередженість на потребах пацієнта — його комфорті й зручності перебування у лікарні.

Відділення ортопедії та спортивної травми в обласній лікарні. Серед пацієнтів у черзі Людмила Олександрівна з Мелітополя. Майже 2 місяці тому жінці прооперували тазостегновий суглоб, нині навідується на консультації.

Відділення ортопедії у сімці пілотних в рамках впровадження нової системи сервісу в обласній лікарні. Увага до пацієнта — тут у пріоритеті, кажуть медики. Протягом року заклад приймає 120-140 тисяч осіб у поліклініці і більше 25-ти тисяч у стаціонарі.

Вітатись із пацієнтом першим, просити дозволу, вимикати під час спілкування мобільний — продовження списку стандартів сервісу. Основні з них зазначені у спеціальних картках, які медики носитимуть у кишені. Пов’язані зміни із реформуванням медичної галузі в Україні, а саме переорієнтацією фінансової підтримки. Повна реалізація очікується у 2020-му році.

Розрахована програма на рік. За цей час підвищити власний професійний рівень мають всі співробітники відділень — медсестри, лікарі, санітари. Загалом, штат лікарні налічує 1750-т осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: