circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій міськраді обговорили проблеми місцевого самоврядування

30.03.2018, 21:12

text
Поділитися:

Ремонт доріг, розбудова прибудинкових територій та програми зі збереження довкілля. Все це вдалося реалізувати на місцях у рамках реформи децентралізації. Про це говорили на засіданні регіональної асоціації міст України. Воно відбулося у міськраді. Учасники зустрічі обговорили переваги та проблеми місцевого самоврядування.

До міської ради на засідання регіональної асоціації міст України з’їхалися народні депутати, очільники міст та об’єднаних територіальних громад Запорізького регіону. Зібралися, аби обговорити реформу децентралізації. Міський голова Володимир Буряк зазначив, подібні зустрічі є ефективним засобом щодо вирішення проблем, які виникають на місцях та закликав присутніх до діалогу між усіма учасниками заходу.

Учасники зустрічі обговорили питання створення нових територіальних громад. У Запорізькій області їх має бути 67. 45 із яких вже працюють. У минулому році на розвиток своєї інфраструктури вони отримали близько 70 мільйонів гривень. Робота з децентралізації триває.

Також фахівці зазначили, аби реформа просувалась швидше потрібно прийняти ряд законів. Серед них і ті, що стосуються податків та бюджету. Це необхідно для того, щоб місцеві ради мали можливість формувати довгострокові плани щодо розвитку території.

Свої звернення і пропозиції представники Асоціації міст України планують відправити на розгляд до Кабінету міністрів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: