circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій обласній лікарні запрацює новий харчоблок

20.11.2018, 12:17

text
Поділитися:

Ремонті роботи у харчовому блоці Запорізької обласної клінічної лікарні виходять на фінішну пряму. Проте знову у підрядних організацій, що виконують роботи, виникають проблемні питання, що в свою чергу уповільнюють відкриття довгоочікуваного об’єкта.

У зв’язку з цим під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулася робоча нарада. У її роботі взяли участь заступник голови ОДА Віктор Скобліков, директор Департаменту капітального будівництва Сергій Бєлєвцов, головний лікар ЗОКЛ Ігор Шишка, а також представники підрядних організацій.

Варто зазначити, що це приміщення ремонтується з 2007 року. Протягом цього часу тут працювали кілька підрядних організацій. Лише за останні два роки з обласного бюджету виділялися кошти на реконструкцію харчового блоку лікарні у сумі 774,553 тис. грн. у 2017 році та 8790,529 тис. грн. – у 2018 році, з яких освоєно 5067,142 тис. грн. (57,6 %).

На ці гроші будівельники здійснили демонтаж старих конструкцій, установили двері та вікна на першому поверсі, провели зовнішні мережі каналізації, побудували ганок, установили витяжки та дві ванні, а також провели монтажні роботи. Крім цього, було закуплено нове обладнання. Важливо, що харчовий блок забезпечує їжею близько 2,5 тисячі пацієнтів обласної лікарні в день .

– Тривалий час реконструкція блоку обласної лікарні була приводом для скандалів. Але вже другий рік поспіль обласною владою підтримується капітальна реконструкція харчового блоку, тож не будемо затягувати довгоочікуване відкриття. В цьому році мають бути завершені основні роботи, щоб уже на початку 2019 будівля була введена в експлуатацію, – наголосила Елла Слепян.

У ході робочої наради учасники обговорили процес переїзду працівників із однієї кімнати блоку в іншу, вже відремонтовану, адже у новому приміщенні ще потрібно провести пусконалагоджувальні роботи нового обладнання. За підсумками наради посадовець доручила Управлінню, експлуатаційній організації обласної лікарні та підрядникам у якнайшвидший термін розпочати пусконалагоджувальні роботи нового обладнання та передати відремонтоване приміщення в експлуатацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: