circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій області активісти розвивають проект “Етносело”

10.10.2017, 13:08

video text
Поділитися:

Ця сільська садиба нагадує музей традицій українського народу. Але насправді це — один із будинків у етноселі. Воно розташоване у Вільнянському районі. Тут є зала для конференцій, де проводять семінари, лазні, що розпалюються дровами. Недалеко від садиби активісти побудували парк. У ньому представлені будинки усіх народів, які жили на Запоріжжі. Справжня кочова юрта, єврейський шалаш чи землянка.

А біля парку знаходиться водойма. Автори проекту “Етносело” кажуть: ще кілька років тому ставок майже пересох. Але його відновили. З риби, що тут водиться, тепер роблять юшку. Для гостей в етноселі діють майстер-класи. Олег Павлик займається народним гончарством.

Остання новинка в етноселі — спортивні тренажери. Їх особливість у тому, що тут можуть займатися люди з інвалідністю. Для цього навіть не треба пересідати з інвалідного візка.

Етносело розташоване в екологічно чистому місці, за 50 кілометрів від Запоріжжя. Над проектом поселення активісти працюють вже 10 років. У цьому їм допомагають і волонтери. Найстаршому активісту 85 років. Сьогодні етносело — це великий парк та кілька житлових будинків. Організатори сподіваються: у майбутньому це стане повноцінним населеним пунктом, де житимуть тисячі людей. І стане прикладом того, яким повинне бути справжнє українське село.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: