circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізького регіону з’явився свій туристичний сайт

07.12.2017, 16:46

video text
Поділитися:

Туристичний сайт “Мандруй Запоріжжям”. Інтерактивна мапа відображає найцікавіші місця регіону. Окрім загальної інформації про пам’ятки, для відвідувачів створили 3D-тур. З ним можна ознайомитись, натиснувши на знак “360”. Цей тур дає можливість віртуально прогулятися Хортицею, ботанічним садом, вітроелектростанцією та соборами міста.

Ще одна опція – “Моя подорож”. Тут кожен може створити власний маршрут. Для цього необхідно навести курсор на знак “Додати до подорожі”. І натиснути на нього.

Вибрати можна декілька місць. Вони автоматично відобразяться в маршруті. Якщо турист у Запоріжжі вперше, то на сторінці можна обрати собі гіда. Але екскурсія не безкоштовна. Вона обійдеться замовнику від 100 до 200 гривень за годину. Окрім туристичного сайту створили і спортивний. Тут є перелік спортивних шкіл міста, адреси спортмайданчиків, база даних спортсменів. На сайті публікуватимуться і важливі спортивні новини Запоріжжя.

Не оминули і проблемні питання. На сайті ECOUkraine додана інформація щодо екологічних питань. Данні туди можуть надсилати і самі мешканці. Просто фотографуєте, відмічаєте місце на мапі Google та відправляєте запит.

Система автоматично створює офіціальне звернення в державний орган. А також відслідковує стан запиту. Окрім цього в місті з’явилася окрема карта “Доступне Запоріжжя”. Там вказані соціально значущі об’єкти міста та ступінь їх доступності для людей з інвалідністю.

Катерина Філімонович, Володимир Кіт

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: