circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькому аеропорту почали зведення нового терміналу

15.06.2018, 15:27

text
Поділитися:

У Запорізькому аеропорту почався монтаж каркасу нового пасажирського терміналу. Підрядники працюють у цілодобовому режимі – зокрема, встановлюють ліфтові і сходові шахти. Перебіг будівництва проконтролював міський голова Володимир Буряк.

Новий сучасний термінал у Запорізькому аеропорту запроектований на кшталт діючим у Борисполі та Львові. Над реалізацією проекту нині працюють більше сотні підрядників. Такі показники мають в рази збільшити пропускну спроможність аеропорту. Діючий термінал зараз приймає 120 пасажирів за годину. Планується, що 250 пасажирів прямуватимуть на міжнародні рейси, ще 150 — на внутрішні.

На місці майбутнього терміналу підрядники почали монтаж конструкцій каркасу будівлі. Триває встановлення ліфтових і сходових шахт. Перебіг робіт проконтролював міський голова Володимир Буряк.

Представники підрядної організації кажуть: роботи тривають безперебійно. У повному обсязі встановлені буронабивні палі. Облаштовано фундамент терміналу. Взялися і за роботи на допоміжних об’єктах – фундамент газової котельні, насосної станції. Роботи зі зведенням нового терміналу були розпочаті 14 грудня. Вже видно, як будуть виглядати підвальні приміщення. Змонтована чверть конструкцій каркасу терміналу.

Здати об’єкт підрядники мають у четвертому кварталі 2019-го, але не виключають можливості пришвидшення темпів будівництва — вже на початку наступного року. Новий термінал в перспективі дозволить збільшити кількість пасажирів в Запорізькому аеропорту до мільйона в рік. Натомість це дозволить збільшити кількість рейсів й напрямів польотів. Нині найпопулярніші — Єгипет, Туреччина, Чорногорія. З 2-го червня 6-ть разів на тиждень звідси стартуватиме ще й рейс на Варшаву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: