circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькому художньому салоні відкрилися три персональні виставки

30.12.2020, 13:08

text
Поділитися:

Це абстрактна композиція Жоана Міро, літографія 1972-го року. Автор часто не давав своїм роботам назви, але завжди кольорова пляма підтримується іншою. Єдина вільність, яку можна зустріти скрізь, — зірка. А ось лев, голуб та свічник з Єрусалимського циклу Марка Шагала. Митець нерідко звертався до Біблії як до джерела натхнення. Саме ці роботи знаходяться в якості вітражів у синагозі Єрусалима.

Цікаві роботи представляють творчість японського художника кінця 19-го століття Тойохара Тіканабу. Вони виконані в техніці ксилографії. Тут зображення для відтисків спочатку прорізується на дерев’яних дошках. На одній із них можна побачити стародавній звичай Оогі-Нагасі.

А циклом “Риби” одеський художник Дмитро Тронов розкриває початок Всесвіту. Сам символ одразу наштовхує на міркування про Хреста та Вішну. А якщо придивитися під певним кутом, то у фактурі полотен можна побачити й інші філософські посилання. Проте наразі автор вже не працює із живописом. Отже, подивитися його роботи можна тільки тут і зараз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: