circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізькому КП “Вельтум” з’явився новий спецавтомобіль

24.05.2018, 16:01

text
Поділитися:

Покращити якість вивозу сміття. У компанії “Вельтум” з’явився новий спецавтомобіль. Машину поки-що взяли в оренду з можливістю подальшого викупу.

Бульвар Центральний. Сьогодні сміття з дворів тут вивозить новий спецавтомобіль. Він має не такі великі габарити, як інші машини. А тому може заїжджати навіть у двори з вузькими дорогами. Працівники компанії зазначають – на новому сміттєвозі працювати зручніше.

На цьому автомобілі за одну поїздку по маршруту можливо вивезти від 60 до 100 сміттєвих контейнерів. До того ж, він універсальний – може підіймати як контейнери без коліс, так і з колесами. А також — працювати в автоматичному режимі.

Працівники “Комунсантрансекології” зазначають: завдання їхнього підприємства – вдосконалити якість вивезення сміття так, аби люди, виходячи зранку з дому, бачили порожні сміттєві контейнери. Поки ж почали з малого – з оновлення автопарку. Згодом планують взятися і за майданчики, на яких стоять контейнери.

В компанії “Вельтум” розповідають: новий сміттєвоз працюватиме, насамперед, у Вознесенівському та Олександрівському районах. Там, де старій спецтехніці через свої великі габарити проїжджати складніше. Протягом дня авто може здійснити три виїзди на маршрут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: