circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькому національному університеті відсвяткували День знань

30.08.2019, 12:43

text
Поділитися:

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін взяв участь в урочистому заході на честь Міжнародного дня знань, які відбулися Запорізькому національному університеті. Головною подією стала посвята першокурсників у студенти ЗНУ та складання урочистої клятви студента Запорізького національного університету.

Вітаючи студентів, Едуард Гугнін наголосив на тому, що студенстські роки запам‘ятаються на все життя.

– Дуже приємно кожен рік приходити сюди і бачити ваші щасливі обличчя. Сьогодні починається новий період вашого життя. Нині змінюється парадигма сучасної освіти. Звичайно, це торкнеться і вас особисто. Після попередніх років навчання, коли вас змушували отримувати знання, незважаючи на те, потрібні вони чи ні, нині розпочався новий етап, коли ви самостійно обиратимете ті знання, які вважатимете за потрібне, і які допоможуть вам у майбутньому для досягнення мети, яку ви перед собою поставили. Ви самостійні у виборі свого майбутнього і це дуже важливо. Від сьогодні починається один з найприємніших етапів вашого життя. Я пригадую власні студентські роки, і це найкращі роки життя. Ви знайдете тут друзів і товаришів, з якими спілкуватиметесь все подальше життя. Тож бажаю, аби вас супроводжував позитив. Адже коли ти з радістю навчаєшся, з радістю приймаєш нові знання, то й працювати будеш ефективно, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Студентів-першокурсників також привітав ректор університету Микола Фролов. Він підкреслив, що ЗНУ — дійсно університет майбутнього. Це вже давно не просто освітній майданчик, а величезний культурний, науковий, спортивний та соціальний осередок активної та талановитої молоді.

За даними інформаційної системи «Вступ.Освіта.UA», що публікує рейтингові списки абітурієнтів, ЗНУ увійшов до Топ-20 вітчизняних закладів освіти за кількістю поданих заяв, посівши 11 місце в рейтингу. На сьогодні в університеті навчається понад 17 тисяч студентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: