circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькому національному університеті влаштували Фестиваль молоді

31.08.2021, 16:27

text
Поділитися:

До дня знань в Запорізькому національному університеті влаштували Фестиваль молоді. Хоч захід був організований насамперед для першокурсників вишу та Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, але чекали на всіх охочих приєднатися. На Студентській площі та на площі перед спортивно-оздоровчим корпусом розгорнули локації.

На Студентській площі розгулює пара на ходулях, а навколо розгорнуті безліч локацій. Все це задля того, аби дати змогу вчорашнім абітурієнтам дізнатися більше про виш та можливості, які відкриваються перед ними. Карина цього року вступила на архітектуру та цікавиться діяльністю студентської ради.

Голова студентської ради ЗНУ Єгор Гуков говорить, у виші налагоджено потужне студентське самоврядування, є безліч проектів, будь-який студент може знайти собі щось до душі або втілити власну ініціативу. Зокрема, створено дебатний клуб, школу першокурсника та волонтерський проект «Будуємо Україну разом».

Ось один з таких проектів – студентський мерч. Це одяг із символікою університету. Тут є футболки, шкарпетки, блокноти та шопери.

Проректор ЗНУ Геннадій Васильчук переконаний, студенти мають бачити, що університет, який існує у Запоріжжі, це їхній університет. Це заклад, який надовго закарбується в їхній пам’яті, в їхніх серцях і в принципі буде супроводжувати все життя.

Наразі на перший курс в Запорізькому національному університеті вдалося набрати більше абітурієнтів, ніж у великих вишах із сусідніх областей. Як сподіваються в закладі, на наступні чотири, п’ять або шість років ці стіни стануть для студентів рідними та запам’ятаються на все життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: