circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькому районі фермерське господарство незаконно отримало землю на 17 млн гривень

21.05.2020, 09:22

text
Поділитися:

Господарським судом Запорізької області 08.05.2020 відкрито провадження за позовом Запорізької місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави до Августинівської сільської ради Запорізького району та фермерського господарства про визнання незаконним рішення про передачу в оренду земельної ділянки, визнання недійсним договору оренди та повернення до комунальної власності земельної ділянки площею 8,2 га вартістю понад 17 млн грн., повідомляє пресслужба прокуратури Запорізької області.

Відповідно до вимог ст.ст. 7, 8 Закону України «Про фермерське господарство» та ст.ст. 124, 134 Земельного кодексу України особа має право отримати в оренду земельну ділянку для ведення фермерського господарства поза конкурсом один раз для подальшого створення відповідного господарства, обґрунтувавши розмір земельної ділянки з урахуванням можливості її обробітку та перспектив діяльності фермерського господарства.

Разом з цим, спірну земельну ділянку передано поза конкурсом у користування особі, яка вже отримувала у 1992 році земельну ділянку площею 20 га для ведення фермерського господарства у довічне успадковане володіння. Документи, на підставі яких прийнято Августинівської сільської радою рішення щодо передачу в оренду спірної землі не містять обґрунтування розмірів земельної ділянки з урахуванням перспектив діяльності фермерського господарства, підтвердження досвіду роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: