circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькому районі розбудовуватимуть водогони

11.12.2019, 09:45

text
Поділитися:

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Тарасенка відбулася нарада з проблемних питань водопостачання населених пунктів Запорізького району. Учать в обговоренні взяли представники Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації, Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, КП «Облводоканал» ЗОР, КП «Водоканал» ЗМР, Запорізької райдержадміністрації, ДРПВІ «Запоріждіпроводгосп».

Як зазначив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко, до складу Запорізького району входить 72 населених пункти, з яких лише 33 забезпечені централізованим водопостачанням.

На території району розташовано три основних магістральних водогони. Два з них на сьогодні експлуатує КП «Водоканал» ЗМР (Північно-груповий водогін та водогін Балабине-Кушугум-Малокатеринівка) та водовід на території Новоолександрівської ОТГ, який експлуатує КП «Облводоканал» ЗОР.

Зважаючи на те, що Запорізький район розташовано безпосередньо на річці Дніпро, але більш ніж 50 % населених пунктів не забезпечені централізованим водопостачанням, заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко зазначив, що при розробці проєктів з реконструкції наявних магістральних водоводів необхідно розраховувати можливість підключення населених пунктів, які на сьогодні знаходяться без централізованого водопостачання. Посадовець також наголосив на тому, що при будівництві нових об’єктів водопостачання слід враховувати новітні технології та запроваджувати найбільш оптимальні для кожного окремого випадку.

За результатами наради Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації доручено спільно із Запорізькою райдержадміністрацією, КП «Облводоканал» ЗОР, КП «Водоканал» ЗМР проаналізувати технічну можливість та доцільність підключення населених пунктів, які на сьогодні знаходяться без централізованого водопостачання, до наявних магістральних водогонів. Також буде проведено аналіз наявної проєктно-кошторисної документації по Запорізькому району щодо актуальності та економічної доцільності прийнятих технічних рішень та визначено пріоритетність у реалізації проєктів водопостачання на території Запорізького району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: