circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькому районі відбулося третє пленарне засідання першої сесії райради

28.12.2020, 17:33

text
Поділитися:

У порядку денному Запорізької райради 8 питань. Його слід доповнити ще додатковими 10. Депутати голосують за включення. Спочатку треба обрати заступника голови, пропонують Сергія Бурму. Виборчий бюлетень затверджено.

Заступника голови райради обирають таємним голосуванням. “За” Сергія Бурму віддають свої бюлетені 34 депутати. “Європейська солідарність” не голосує. За утворення постійних комісій відмовляється голосувати фракція ОПЗЖ. Персональний склад комісій — не підтримала знову ЄС. Сьогодні взагалі ця фракція стала лідером щодо бойкотування ухвалення важливих для життя району рішень. В роботі сесії оголошують перерву. Тим часом на засіданні комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів розглядають проект районного бюджету на наступний рік.

За законом враховують лише видатки на заробітну плату із нарахуваннями, оплату комунальних послуг і енергоносіїв. Збільшення суми можна буде переглянути пізніше при розподілі залишку коштів, що сформується на кінець року. Більшість депутатів підтримують запропонований бюджет району.

Також депутати затвердили припинення діяльності двох райрад — Новомиколаївської та Вільнянської, через приєднання до Запорізького району, новий штатний розпис, умови оренди майна та дострокове припинення повноважень трьох обранців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: