circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькому районі відкриють новий дитсадок

13.05.2019, 12:03

text
Поділитися:

За словами голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, створення дитсадку у селищі Малокатеринівка Запорізького району вийшло на фінальний етап.

– Нині саму будівлю під дитячий садочок у селищі Малокатеринівка Запорізького району вже реконструйовано. Загальна кошторисна вартість реконструкції склала 12 мільйонів 799 тисяч 643 гривні. З державного бюджету на ці роботи було спрямовано 11,2 мільйона гривень. Ще 1,5 мільйони гривень – кошти обласного та місцевого бюджетів. Брак місць у єдиному місцевому дитсадку «Рукавичка» у Малокатеринівці існує вже понад 10 років. Кількість мешканців Малокатеринівки складає 3 473 особи. А введення дитячого садка в експлуатацію забезпечить 100 місць для дітей. Малята чекали черги, аби потрапити в дошкільний заклад. Розуміючи, що черга дуже велика, батьки намагались влаштувати дитину в дошкільні установи Кушугума і Балабине. Хоча проблеми це не вирішувало, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами очільника регіону, протягом 2017-2018 років проект було реалізовано за кошти державного та місцевих бюджетів. Зокрема, було виконано наступні роботи: викладено стіни будівлі, укладена підлога, збудовано котельню, в якій встановлено 2 електрокотли, зроблено розводку, збудовано 2 дитячих павільйони, прокладені трубопроводи, збудований вигріб під каналізацію 10 куб/м, завезені бетонні кільця під каналізацію, закладений фундамент під огорожу.

На сьогоднішній час залишилося виконати роботи з благоустрою території: асфальтобетонні роботи, встановлення бордюрів, укладання плитки. Згідно з даними Запорізької РДА, кошторисна вартість близько 600 тисяч гривень, що входить в кошторисну вартість проекту. Окремо, для введення садка в експлуатацію необхідно закупити ліжка, матраци, подушки, столи, стільці, технологічне обладнання та інш. А також виконати роботи з озеленення території на суму 2 мільйони 462 тисячі 43 гривні, що дасть змогу розпочати виховний процес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: