circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких автобусах відкрили сезон полювання на «зайців»

31.07.2019, 09:14

text
Поділитися:

Фахівці управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради спільно з КП «Запоріжелектротранс» відстежують стан оплати проїзду в комунальному транспорті. Розпочали моніторинг з автобусних маршрутів. Одна з груп контролерів працювала у вівторок на маршруті № 18.

Начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк розповів, що не зважаючи на всі зусилля міської влади щодо розвитку комунального транспорту, відсоток громадян, які за відсутності кондуктора в автобусі сплачують за проїзд, все ще залишається низьким. На цю ситуацію звернули увагу депутати міської ради, подібні питання були озвучені на сесіях міської ради.

– Місто багато робить для розвитку комунального транспорту – закуповуються автобуси, відкриваються нові маршрути , «Запоріжелектротранс» збирає нові трамваї, а відсоток оплати за проїзд залишається низьким. Ситуація з пасажирами пільгових категорій зрозуміла. Платна ж категорія громадян – основне джерело дохідної частини «Запоріжелектротрансу», від них залежить подальший розвиток комунального транспорту, – зазначив Олександр Власюк.

Також Олександр Власюк закликав містян фіксувати та повідомляти про факти несплати проїзду.

У місті створені мобільні групи контролерів, які локально, по кожному з видів комунального транспорту, відпрацюють ситуацію – перевірятимуть наявність квитків та опитуватимуть громадян стосовно причин несплати проїзду. Контроль посилять у години пік – з 6 до 11 та з 16 до 20 години. Серед методів, які перевіряючі застосовуватимуть до порушників – від добровільної сплати проїзду до висадження з автобусу та адміністративного штрафу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: