circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких інтернатах проведуть протипожежні навчання

17.12.2019, 11:32

text
Поділитися:

Надзвичайні події, пов’язані з пожежами та загибеллю людей, що трапились останнім часом в Україні, зокрема в місті Одесі, стали ключовим чинником для перевірки стану пожежної безпеки в мережі стаціонарних інтернатних установ соціальної сфери Запорізької області.

Відповідні вимоги і рекомендації доведені керівництву установ, підпорядкованих Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. На місцях було вжито оперативні заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій.

Наразі комунальна установа «Запорізький дитячий будинок-інтернат» першим провів навчання з пожежної безпеки.

Зокрема, було проведено інструктажі з персоналом установи, бесіди з вихованцями та підопічними. За словами фахівців, захід відбувся на належному рівні і засвідчив готовність працівників дитячого будинку – інтернату до дій при виникненні надзвичайної ситуації.

Наразі в установі проживає 132 вихованці, які забезпечені гарними побутовими умовами, якісним харчуванням та професійною медичною допомогою. Дитячий будинок має всі необхідні технічні засоби для дій у надзвичайних обставинах.

Проведення навчання з пожежної безпеки планується провести в усіх закладах інтернатного типу. Наразі разом з фахівцями ГУ ДСНС розробляються плани заходів та перевірок пожежної безпеки у закладах.

На сьогодні в соціальній сфері області функціонують 11 комунальних стаціонарних установ (будинків – інтернатів), у яких перебуває на повному утриманні 2,8 тисячі громадян, у тому числі особи з інвалідністю різних вікових категорій, люди похилого віку та ветерани.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: