circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких лікарнях майже не лишилося місць для пацієнтів з коронавірусом

26.10.2021, 19:14

text
Поділитися:

Лікарі зазначають, ще 2 місяці тому у реанімації 7-ої міської лікарні з ковідом лежав лише 1 пацієнт. Нині ж тут перебуває 12 хворих. Заступниця директора КНП “Міська лікарня №7” Марина Скрипник зазначає, багато пацієнтів мають тотальну або субтотальну пневмонію. Це люди із важким перебігом хвороби, що вже не можуть дихати самостійно. Багато хто з них знаходиться на апаратах швл, на інвазивній вентиляції легень або інтубації.

Через спалах нового штаму коронавірусу “Дельта” у лікарні розгорнули вдвічі більше ліжок. Зараз їх 250 , 12 з них – реанімаційні. Усі вони на 90 відсотків заповнені.

Така ж ситуація й у 9-тій лікарні. Тут розгорнуто найбільше ліжок у Запоріжжі – 470. З них вільних залишилось лише 30. Реанімація заповнена на 100 %. Заввіділення реанімації КНП “Міська лікарня №9” Олександр Вєдєнєєв каже, до відділення реанімації надходять хворі у вкрай важкому стані. Це хворі, де йде боротьба за життя кожну секунду. Саме через штам «Дельта» дуже великий відсоток розвитку фіброзу легень. Таких хворих не можна виписати, адже вони не для амбулаторного лікування і не для терапевтичного відділення. І це додаткове навантаження.

Аналогічно й у стаціонарі лікарні, що розрахований на понад три сотні ліжок. Нещодавно під ковід переобладнали й відділення гастроентерології, яке вже переповнене. Медики кажуть, щодня приймають до півсотні хворих, а виписуються одиниці. Складно зараз не тільки пацієнтам, але й медичному персоналу. Адже у такому темпі лікарі працюють вже другий рік. Тож медики вкотре закликають запоріжців вакцинуватися та дотримуватись правил карантину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: