circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких лікарнях перебуває 44 хворих на коронавірус

21.04.2020, 12:48

text
Поділитися:

На сьогоднішній ранок у лікарнях Запорізької області перебувають 44 пацієнти, хворі на коронавірусну інфекцію COVID-19. Усі вони знаходяться у різному стані тяжкості перебігу хвороби. Загалом в області зафіксовано 137 лабораторно підтверджених випадків захворювання. З питань діяльності медзакладів області та лікування пацієнтів з коронавірусом неодноразово надходили звернення на обласну гарячу лінію облдержадміністрації.

Так, на сьогодні госпітальними базами визначено Обласну клінічну інфекційну лікарню на 150 ліжок, а також по одному закладу в містах Бердянськ, Мелітополь, Пологи, Дніпрорудний. Усього на цей час в закладах охорони здоров’я Запорізької області функціонує 679 інфекційних ліжок. У разі необхідності додатково на базі закладів охорони здоров’я може бути розгорнуто 1343 ліжка для госпіталізації хворих з COVID -19.

За даними обласного лабораторно центру МОЗ України, в обласній інфекційній лікарні знаходиться 24 особи, міській дитячій лікарні № 5 – 2 особи, в інфекційній лікарні м. Мелітополь – 9 осіб, Бердянське ТМО – 1 особа, в Пологівській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування – 2, в Дніпрорудненській міській лікарні – 6 осіб. До того 73 хворих на коронавірусну інфекцію лікуються амбулаторно.

У закладах охорони здоров’я функціонує 117 апаратів для штучної вентиляції легень високого класу. З них 8 – в інфекційній лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: