circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких парках триває дезінфекція

20.10.2021, 12:06

text
Поділитися:

Комунальні служби міста продовжують протиепідемічну обробку малих архітектурних форм у міських парках.

Щоб запобігти поширенню вірусних інфекцій, щоденну ранкову дезінфекцію працівники КП «Титан» зокрема проводять у Вознесенівському парку.

Вологу обробку малих архітектурних форм комунальники «Титана» виконують щодня, незалежно від епідемічної ситуації. Однак із входженням Запорізької області до “червоної” зони до традиційного прибирання додають механічне – із застосуванням спеціальних дезінфікуючих засобів.

З розбризкувачів обробляють всі поверхні конструкцій спиртовмісним знезаражувальним розчином: лавки, гойдалки, елементи дитячих та спортивних майданчиків. Комунальники працюють у захисних костюмах і респіраторах. Загальний обсяг оброблюваної тут території – близько 90 квадратних метрів.

– Цей засіб підходить для обробки поверхонь. Безпечно для людей і тварин, а ось для вірусів дія нищівна. Ретельно обробляємо саме дитячі майданчики, тому що діти можуть хапатися за все руками, а потім несуть їх до рота, – розповіла начальниця виробничого відділу КП «Титан» Ольга Сліпченко.

Всього по місту комунальники КП “Титан” продовжують таку дезінфекцію на 2 пляжах – Центральному і Правобережному – та у 5 парках: крім уже згаданого Вознесенівського, це парки Перемоги, Енергетиків, Металургів ім. Сацького та парк ім. Синенка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: