circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких школах викладатимуть допризовну підготовку

07.07.2021, 10:37

text
Поділитися:

Таку норму містить проект Закону України «Про основи національного спротиву», який обговорили на засіданні «круглого столу» під головуванням заступника голови ОДА Володимира Шустова. Початкова військова підготовка стане обов’язковою у закладах середньої освіти.

Міністерство освіти і науки спільно з Міноборони мають переглянути всі навчальні програми, передбачити теоретичне та практичне навчання юнаків і дівчат. На думку ветерана АТО Тимура Книша, до навчально-виховного процесу слід активніше залучати учасників Антитерористичної операції, яких у нашій області близько 15 тис. осіб, та посилити увагу до військово-патріотичного виховання молоді.

Також значну увагу Закон приділяє створенню добровольчих формувань територіальної оборони. В першу чергу до них увійдуть колишні військові, які захищали нашу свободу і незалежність на Донбасі, а також наші земляки, що служили у силових структурах. При цьому дуже важливо надати реальні гарантії соціального та правового захисту людям, які за першим покликом стануть на захист Батьківщини.

Підбиваючи підсумки, Володимир Шустов зазначив, що рамки закону не дозволяють відобразити всі проблемні питання. Для цього після ухвалення проекту Кабінету Міністрів України та центральним органам виконавчої влади належить видати низку додаткових підзаконних актів, які унормують діяльність територіальної оборони та загальновійськову підготовку населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: