circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких закладах освіти завершується місячник безпеки

30.11.2021, 07:56

text
Поділитися:

Безпека дітей є одним з найважливіших напрямків у профілактичній роботі ДСНС. Спільно з Департаментом освіти і науки ЗОДА, обласними організаціями Добровільного пожежного товариства, Товариством Червоного Хреста, з зацікавленими організаціями проводяться різноманітні виховні заходи з дітьми в навчальних закладах, а саме: дні, тижні, місячник безпеки життєдіяльності, відкриті уроки з питань профілактики травматизму.

З огляду на епідеміологічну ситуацію, яка склалася в країні, з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції, рятувальники проводять дитячі заходи із дотриманням карантинних вимог.

З 1 листопада по 1 грудня на теренах області традиційно проходить Місячник безпеки життєдіяльності, у рамках якого проводиться ряд просвітницьких заходів, які присвячені основам здоров’я та БЖД.

29 листопада співробітники Головного управління ДСНС завітали до дошкільного навчального закладу «Іскринка», початкової школи «Прогрес» та спеціалізованої школи №52 у Запоріжжі, аби в інтерактивній формі пояснити дітям базові аспекти безпеки життєдіяльності.

У інформаційно-просвітницькому «арсеналі» рятувальників є низка навчальних фільмів, які адаптовані під різні вікові групи глядачів, розважальні вікторини на тему безпеки, тематичні пам’ятки та ґрунтовний методичний матеріал для педагогів, аби робота у напрямку популяризації БЖД проводилася у навчальних закладах системно.

Сьогодні фахівці ДСНС провели для дітей інтерактивні бесіди про правила безпеки життєдіяльності вдома: повторили номери екстрених служб, вивчили, як правильно повідомити про пожежу Службу порятунку, які першочергові дії треба вчинити, якщо став учасником або очевидцем пожежі. Не оминули увагою і безпеку під час дозвілля: що робити, якщо знайшов підозрілий предмет; як поводитися у натовпі; повторили правила безпечної поведінки поблизу водойм і сувору заборону виходити на кригу взимку.

Усі охочі мали можливість прослухати інформацію про спеціальну техніку, яка є на озброєнні пожежно-рятувальних підрозділів, зробити пам’ятні фото на згадку за кермом пожежного авто.

Наостанок, на дітей чекала запальна руханка від рятувальників. Робота, яка проводиться Головним управлінням ДСНС та Департаментом освіти і науки ЗОДА у напрямку навчання дітей аспектам безпеки життєдіяльності завжди на часі, адже є запорукою обізнаності молодого покоління, і, як наслідок, зменшення надзвичайних подій, учасниками яких є діти.

Першими новини з’являються у нашому Телеграмі
Підписуйтесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: