circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У ЗНУ триває зарахування абітурієнтів на бюджет

29.07.2019, 21:17

text
Поділитися:

Понад 200 абітурієнтів ЗНУ вже зарахували на бюджетну форму навчання. У виші кажуть: цьогоріч популярні факультети пов’язані з іноземними мовами та інженерією. У приймальній комісії зазначають, що мають 349 бюджетних місць. Наразі приймають оригінали документів у майбутніх студентів, які пройшли за рейтингом.

Близнючки Альона та Анастасія Клеменко прийшли до приймальної комісії ЗНУ, аби подати оригінали документів до вишу. Дівчат зарахували на бюджетну форму навчання. Зізнаються, обирали професію до душі. Анастасія тепер студентка факультету соціальної педагогіки, Альона — англійської мови та літератури.

У приймальній комісії зазначають: Альона та Анастасія не єдині, кого зарахували на бюджетну форму навчання. У виші таких студентів поки що понад 200. В ЗНУ розповідають – цьогоріч отримали 349 бюджетних місць на всі спеціальності. Проте найбільшою популярністю користуються близько десяти факультетів.

У приймальній комісії ЗНУ зазначають,що всі студенти, які пройшли на бюджетну форму навчання до їхнього вишу, — в своїх електронних кабінетах отримали “рекомендації до зарахування”. Тому наступний крок – подача оригінальних документів. Їх абітурієнти-бюджетники можуть подати до 18-ої години 31-го липня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: