circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У ЗНУ відкрили спецлабораторію з вивчення англійської мови

10.03.2020, 19:30

text
Поділитися:

Червону стрічку перерізано, і сучасна лабораторія для вивчення англійської готова зустрічати студентів. Для занять тут створені усі умови. Меблі обладнані коліщатами, тому їх можна пересувати, щоб працювати у групах. У лабораторії є комп’ютер, проектор та інтерактивна дошка. Вона найсучасніша, адже швидко реагує на дотик і має звук. У такій аудиторії студентів навчатимуть правилам письма.

Проректор Запорізького національного університету Геннадій Васильчук впевнений, що саме в таких лабораторіях, в таких аудиторіях студенти будуть відчувати себе новими людьми нової епохи. Завдяки цьому обладнанню, устаткуванню викладачі матимуть змогу достукатися не тільки до розуму студентів, а й до їх серця й душі.

Роберт Коте приїхав із Арізони спеціально на відкриття лабораторії. Протягом 5 днів він працюватиме із запорізькими освітянами та ділитиметься досвідом. За словами чоловіка, його основна мета — навчити запорізьких педагогів викладати письмо в доступній формі, використовуючи нові технології та інтерактивні методи, аби навчання було не тільки легким, а ще й веселим.

Обладнати таку лабораторію вдалося завдяки грантовому проекту “Інститут підвищення кваліфікації вчителів” за підтримки американського посольства. На реалізацію програми Запоріжжя отримало 20 тисяч доларів. В університеті кажуть: у планах – осучаснювати й інші аудиторії закладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: