circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Учасники виставки «Сучасні заклади освіти-2021» презентували свої роботи

05.04.2021, 17:09

text
Поділитися:

Так починається урок математики в Запорізькій гімназії №93. Діти працюють онлайн в математичній творчій лабораторії та повторюють матеріал з теми “Рівняння”. Педагоги розповідають: завдання вчителя – зацікавити дитину у вивченні цього предмету. Допомагає в цьому застосування нових форм роботи. А саме — інтерактивні вправи, математичні бліц-опитування та інтегровані уроки. Свої напрацювання школа презентувала в рамках дванадцятої Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти”.

Свої напрацювання в рамках виставки представила і Запорізька школа №4. Зокрема, вчителька зарубіжної літератури презентувала посібник “На урок — без морок”. Це збірка інтерактивних вправ і завдань із зарубіжної літератури для 5 класу. Збірник, зокрема, допоможе урізноманітнити форми роботи на уроці та спонукатиме дітей до читання, кажуть вчителі.

Власний творчий підхід до освітньої справи запорізькі педагоги планують впроваджувати і далі. Адже сучасний світ щодня додає викликів. А значить, і нові форми подання матеріалу та роботи на уроках не забаряться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: