circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Українців планують перетворити на ІТ-націю

27.09.2019, 10:51

text
Поділитися:

Зону спікерів на IT-форумі організатори називають “ексклюзивним якорем”. Тут зібрались десятки гучних імен. Фахівці представляли широкому загалу власні розробки, провели лекції та майстер-класи. Всіх спікерів об’єднала спільна ідея -- перетворити Україну у цифрову державу. Знімальній групі “Акцентів” вдалось послухати кілька вступів гостей форуму.

Сплачувати податки через Інтернет та не відвідувати Державну податкову інспекцію. Таке майбутнє вже наступного року обіцяє Голова податкової служби України Серій Верланов. Під час ІТ-форуму розповів запоріжцям про зміни у роботі так званої “Нової податкової”. Зазначає -- відомство має бути відкритим та стати місцем, де спонукають людей займатися власним бізнесом.

На підтримку ідеї перетворення України на світову державу на форум приїхав Данило Тонкопій. Має перед собою ціль — стати Tesla у світі мотоциклів. Данило створив електробайк DelFast, на якому і встановив той Рекорд Гіннеса, подолавши 38 метрів на одному акумуляторі байка. До речі, електричному транспорту відводить свою роль у загальнонаціональній діджиталізації.

А ось тема виступу спікера Олега Гороховського пов’язана з так званим емоційним маркетингом. Спікер розповів запоріжцям, як його застосовують в українській банківській системі.

Під час форуму слухачі мали змогу відвідати лекції не лише українських, а й зарубіжних експертів. І варто сказати, що незалежно від країни спікери переконані в одному- «всі обмеження існують лише в нашій голові». Тож варто відкрити себе назустріч світу – цифровому світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: