circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Українські фельдшери змагалися за звання найкращого

14.09.2018, 14:50

text
Поділитися:

Коли лік іде на хвилини. 22 команди медиків з різних областей України намагалися врятувати життя. Щоправда, манекенам. У Запоріжжі стартував міжрегіональний чемпіонат з надання екстреної медичної допомоги. Фельдшери на практиці показували свої вміння та навички.

Команди вишикувались. В їхньому складі професійні медики, студенти й військовослужбовці. Триває жеребкування. Від цього залежатиме номер команди. Перший у медиків із Донецької області. Їм потрібно привести до свідомості людину. Рятують життя за допомогою автоматичного зовнішнього дефібрилятора. А ще показують, як вміють зупиняти кровотечу та виконувати переливання крові. На все про все – 10 хвилин.

Змагання носять навчальний характер. Працюють учасники бригадами по троє. Кажуть, що основне в їхній роботі – злагодженість. На одній з локацій, за легендою, на спортсмена впала штанга. В нього травма грудної клітини. Аби врятувати йому життя, проводять серцево-легеневу реанімацію. Свої вміння та навички демонструють студенти медичного вишу. За 10 хвилин впорались. Але зізнаються: додаткові 3 — 4 хвилини були б не зайвими.

Вперше у таких змаганнях бере участь і медична бригада військової частини 3029 Національної гвардії України. Для них змоделювали ту ж ситуацію зі штангою, яка впала на людину. Хлопці спрацювали злагоджено й впоралися із поставленим завданням. Оцінюють роботу учасників судді. Серед них і представники з інших регіонів. Перевіряють, як конкурсанти вміють працювати в команді. Та чи кваліфіковано надають екстрену медичну допомогу.

Чемпіонат триває 2 дні. По завершенні організатори підіб’ють підсумки та нагородять переможців.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: