circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Українські майстри відтворили сюрреалістичні картини у вигляді ляльок

11.12.2019, 11:50

text
Поділитися:

Між сном та реальністю. Колекцію ляльок арт-обєктів та картин зібрали в одній експозиції запорізькі майстри. У проекті -- “За рамками” -- 15 авторів намагалися винести сюжети сюрреалістичних робіт за межі площини полотен.

Пакунок молока, чудернацькі створіння та сніданок у хутрі. Всі ці образи лялькарки взяли з картин сюрреалістів та зробили з них арт-обєкти. Наприклад, блакитна собака Світлани Колесник. На картині вона танцює вальс разом з героїнею. Лялька з хутра виглядає дуже реалістично.

Частина лялькових інсталяцій створена за сюжетами робіт запорізького художника Олександра Усачова. Чашка гарячого шоколаду, рука з якої тримає жіноче обличчя, — це рефлексії Ольги Гречухи на картину “Завтра”. Стрілки на годиннику не показують звичний час, а книга зовсім випадково виявилася про війну.

У сюрреалізмі головне — це поєднання сну та реальності. Для цього авангардисти 20-го століття пропонували суперечливе поєднання натуралістичних образів та колажу технологій. Сучасні лялькові майстрині вирішили взяти цей метод на озброєння та самі вийшли за межі. Ну яка ж виставка сюрреалістів без великого Далі? Тут Сальвадор як живий, але це — лише лялька та швидкоплинний час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: