circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Українські військові переходять на техніку запорізького заводу «Іскра»

23.06.2018, 09:57

text
Поділитися:

Під час робочої поїздки до Запоріжжя Президент Петро Порошенко відвідав Науково-виробничий комплекс «Іскра» та поспілкувався з колективом підприємства. Глава держави наголосив, що продукція заводу відіграє важливу роль у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та подякував трудовому колективу за сумлінну працю і високий професіоналізм.

Глава держави підкреслив, що дуже важливим є той факт, що це високотехнологічне військове виробництво базується на використанні українських комплектуючих або виготовлених у співпраці з країнами-партнерами України. І додав, що пріоритетним має бути забезпечення українського війська і лише потім – військово-технічний експорт.

– У першу чергу ми маємо задовольнити українські Збройні Сили. Тому ми виділяємо 5% ВВП для оснащення ЗСУ, чого ніколи не було в історії України. 1,5 млрд. доларів, які були вкрадені у народу України попередньою владою, йдуть не лише на обладнання комфортабельних гуртожитків для військових, а й на закупівлю найсучаснішого озброєння, яке виготовляється військово-промисловим комплексом України. Завдяки пріоритетності підтримки вітчизняного ВПК вдалося розробити і запустити у виробництво наші контрбатарейні станції, які за своїми характеристиками вищі за ті, що нам пропонують на зовнішніх ринках. Це ж стосується і радіолокаційних станцій у форматі 3D. Ця перлина ВПК України відіграє надзвичайно важливу роль у забезпеченні обороноздатності держави, – сказав Петро Порошенко про Науково-виробничий комплекс «Іскра».

Президент також наголосив на важливості завантаження підприємств ВПК на 100% для Збройних Сил України. Закон «Про національну безпеку України», який учора був ухвалений Верховною Радою, гарантуватиме бюджетне фінансування ВПК на найближчі роки.

– Наш головний капітал – це люди, це робочі руки. Саме завдяки вам, вашій праці, вашому колективу – унікальному колективу, який було збережено в надважких умовах. Внесок кожного з вас в обороноздатність країни не менший, ніж внесок солдата на передовій, внесок дипломата, який забезпечує світову коаліцію на підтримку України. Ви зробили неможливе – в такі короткі терміни відновили виробництво. Там, де виробництво залишилося на окупованих територіях, ви врятували документацію, врятували досвід. Прийняли до себе в колектив конструкторів. І все зробили для того, щоб обороноздатність держави не була меншою. Ваш внесок в обороноздатність країни надзвичайно великий, – сказав Петро Порошенко та подякував колективу за самовіддану роботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: