circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Українські воїни опанували нову професію

12.02.2019, 19:22

text
Поділитися:

За підтримки проекту “ПРОМІС” в Запоріжжі вже вдалося реалізувати чимало ініціатив. Зокрема, зорієнтованих на бійців АТО. Протягом 2018 року в місті втілили в життя унікальний для України проект. В його рамках 40 ветеранів АТО перекваліфікувались у електрогазозварювальників.

20 тисяч канадських доларів — такий грант виграв запорізький проект, спрямований на професійну та безплатну перекваліфікацію учасників АТО. Автори ідеї згадують, все почалось із бізнесу-плану. Після навчання тривалістю 3 місяці 40 ветеранів АТО отримали спеціальність електрогазозварювальників. Для цього вчили теорію та відпрацювали її на практиці. Спеціально один з місцевих цехів перетворили на майданчик для профтренувань. Один з ветеранів АТО після навчання лишився працювати в цеху. Каже — нова професія йому до вподоби.

Опікується “ПРОМІС” й іншими ініціативами. За словами директора проекту Олександра Кучеренка, вибір доволі великий. У планах на найближчі 2 роки — реалізація понад 70-ти проектів. Тож, кажуть експерти, – далі буде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: