circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Українцям збільшать розмір пенсії

21.03.2019, 17:59

text
Поділитися:

За даними Пенсійного фонду України, на початку року у державі зареєстровано 11,5 мільйонів пенсіонерів. На виплату їм коштів необхідно майже 400 мільярдів гривень. Тому цьогоріч Уряд додатково спрямував до фонду майже 180 мільярдів гривень. При чому з першого січня пенсію перерахували у зв’язку зі збільшення мінімальної зарплатні. А з початку березня вперше за 5 років виплати перерахують ще для понад 10 мільйонів українських пенсіонерів.

Щодня о п’ятій годині ранку Любов Горлова вже на роботі. Пенсіонерка працює прибиральницею майже 2 роки. Каже, що справ завжди вистачає. На пенсії Любов вже 16 років. Стаж у жінки — 30. Майже все життя вона виготовляла мікросхеми на військовому заводі. Після цього працювала вихователькою. Зараз щомісяця отримує 2,5 тисячі гривень. Каже, якщо додатково працювати, грошей хоч трохи вистачає. Про цьогорічне підвищення пенсії жінка чула, але не знає чи торкнеться воно її. Зазначає: за 7 років сума її пенсії збільшилася лише на 400 гривень.

Перший перерахунок відбувся вже з 1 березня. Підвищені пенсії вже отримали майже 9 тисяч українців. У середньому виплати підвищаться майже на 20%. Також за даними Пенсійного фонду, українці, які мають стаж 30-35 років та отримують трохи більше півтори тисячі гривень пенсії, можуть розраховувати на одноразову доплату — у сумі майже 2,5 тисячі гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: