circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Умови вступу до коледжів Запорізької області спрощено

18.03.2021, 10:18

text
Поділитися:

Заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов взяв участь у онлайн-засіданні ради директорів коледжів Запорізької області. Учасники заходу обговорили особливості вступної кампанії-2021.

– Забезпечення якісної підготовки фахівців для сучасного ринку праці є однією з ключових проблем розвитку освіти. Важливу ланку в освітній системі займає фахова передвища освіта, яка готує спеціалістів нового рівня, нових можливостей, здатних до ефективної трудової діяльності. Її мета – дати випускникам ключові професійні знання та навички, зробити їх ефективними та конкурентоздатними, – відзначив Руслан Шиханов.

На початок 2020/2021 навчального року в Запорізькій області працює 32 заклади фахової передвищої освіти, у яких навчається 13,1 тис. студентів, з яких 1,2 тис. першокурсників. Освітній процес забезпечують 2,5 тис. науково-педагогічних працівників.

Потужна система щорічно готує понад 4 тисячі фахівців, багато яких відразу стають до роботи, а чимала частина продовжує навчання вже на бакалавраті.

Як розповіла директорка коледжу комп’ютерних технологій Національного університету «Запорізька політехніка» Ольга Баршай, у 2021 році умови прийому до коледжів стали більш прозорими та зручними для молоді.

Абітурієнти зможуть оцінити свої шанси на вступ. Для цього їм надається можливість спочатку скласти іспити, творчі конкурси, а вже потім подати документи до обраного закладу.

Також збільшено терміни вступних іспитів (з 14 липня по 24 липня), що дозволить дотримуватись всіх протиепідемічних вимог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: