circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Уряд Китаю передасть запорізьким медикам два автомобілі швидкої допомоги

31.08.2018, 09:49

text
Поділитися:

Забезпечення системи екстреної медичної допомоги спеціалізованим санітарним транспортом у Запорізькій області на сьогодні є недостатнім, нагадує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

З метою забезпечення закладів охорони здоров’я автомобілями швидкої медичної допомоги, отриманих у рамках Угоди між Урядом України і Урядом Китайської Народної Республіки про надання Міністерству охорони здоров’я України обладнання для оснащення бригад швидкої допомоги як гуманітарної допомоги, обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф розподілено два спеціалізованих санітарних автомобілів.

Рішення прийняти ці автомобілі швидкої допомоги разом з обладнанням з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області за умови використання за призначенням і невідчуження у приватну власність, підтримали депутати під час 23 сесії сьомого скликання Запорізькою обласної ради.

Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф найближчим часом отримає такі необхідні автомобілі швидкої допомоги разом з обладнанням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: