circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Уряд спробує відродити депресивні запорізькі підприємства

18.03.2021, 11:09

text
Поділитися:

До Запорізької області із робочою поїдкою прибув Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський. На зустрічі із головою облдержадміністрації Олександром Старухом було обговорено розвиток найважливіших підприємств регіону.

Особливу увагу посадовець приділив стабілізації роботи та розвитку Запорізького титано-магнієвого комбінату.

– У нас є стратегічне бачення перспектив титанової галузі. Вважаю, що сьогодні маємо працювати над створенням замкненого виробничого циклу – від видобутку сировини до виробництва готової продукції. Управлінським рішенням може стати окремий холдинг у складі ЗТМК, Інституту титану та ПАТ «Сумихімпром». Потрібні єдиний центр управління, виробнича та фінансова політика. ЗТМК має всі потенційні можливості для цього. Проте, це буде не легкий шлях, який потребуватиме інвестицій та фінансової допомоги, зокрема, іноземних партнерів, – переконаний Олег Уруський.

Серед інших пріоритетних галузей промисловості, які зараз набирають високі оберти в усьому світі, – енергетичне машинобудування та воднева енергетика. Запорізький регіон також має добрий кадровий, технологічний та ресурсний потенціал для роботи по цих напрямках.

– Обласна влада буде сприяти всеобічному розвитку територій та зростанню потужностей підприємств. Ми готові до співпраці. У нас є можливості створення промислових майданчиків не тільки у Запоріжжя, але у Василівці, Токмаці, інших містах та районів. Є багато локацій із доброю логістикою, залізничними коліями, можливістю підключення до високовольтних ліній. Тож ми відкриті для розвитку та готові працювати, – підкреслив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Сьогодні Олег Уруський ознайомиться з виробничими потужностями Запорізького титано-магнієвого комбінату, ЗДП «Кремнійполімер» та Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату. У поїздці його супроводжує перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: