circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Усі Центри масової вакцинації у Запоріжжі видають міжнародні свідоцтва

16.11.2021, 10:18

text
Поділитися:

Видача міжнародних свідоцтв про вакцинацію. Перспективи та розвиток центрів первинної медико-санітарної допомоги. Ці та інші питання обговорювались на нараді з директорами ЦПМСД, яку провели секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв разом з заступником міського голови Анатолієм Васюком.

Анатолій Куртєв нагадав, що в Центрах масової вакцинації запрацювала послуга видачі міжнародних свідоцтв про вакцинацію. Раніше таку довідку можна було отримати лише в сімейного лікарня, а тепер їх почали видавати й у центрах вакцинації.

Разом з тим почастішали скарги від містян, що не в усіх центрах видають таку довідку. Медики наголосили, що це було пов’язано з технічними питаннями. Не на всіх локаціях були в достатній кількості принтери та інша потрібна техніка. Її оперативно придбали і наразі це питання вирішене.

Також під час наради обговорювались перспективи розвитку міських центрів первинної медико-санітарної допомоги та заробітна плата працівників первинної ланки. Наголошувалось на необхідності комплексного підходу до цього питання та шляхів його вирішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: