circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Усі інтернатні заклади на Запоріжжі обладнають протипожежною сигналізацією

26.01.2021, 08:34

text
Поділитися:

На цьому наголосив Олександр Старух під час селекторної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

За словами голови облдержадміністрації, трагедія в Харкові актуалізувала необхідність швидкого вирішення проблем, які накопичувались роками.

– Всі заклади догляду і проживання людей похилого віку та людей з інвалідністю мають бути обладнані системами протипожежної сигналізації та відповідати законодавчим вимогам з пожежної безпеки. Для цього необхідно володіти всією інформацією на місцях, залучати фахівців, відновити соціальний діалог між владою, людьми та бізнесом, віднайти додаткові кошти, – наголосив Олександр Старух під час наради.

Як доповіла директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова, обласній владі підвідомчі 14 комунальних установ та центр соціальних служб, з яких 10 установ інтернатного типу, в яких перебуває 2627 осіб. У ході перевірок протипожежної безпеки у цих закладах виявили 170 порушень. Найбільше – у Михайлівському психоневрологічному інтернаті, Орловському, Запорізькому дитячому будинку та Бердянському геріатричному пансіонаті. На сьогодні 105 порушень усунуто у повному обсязі та 32 – усунуті частково.

На початок 2021 року для усунення порушень протипожежної безпеки необхідно 10 млн 380 тис. грн.

Для запобігання можливим надзвичайним ситуаціям департаментом соціального захисту населення заплановано провести у комунальних установах соціального захисту тренування щодо порядку дій під час пожежі, провести інструктажі персоналу з питань пожежної безпеки, а також зробити експертизу матеріалів та конструкцій, що використовувались під час поточних ремонтів у комунальних установах на пожежобезпечність.

Перевірка дотримання вимог пожежної безпеки в інтернатних закладах області триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: