circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Усі запорізькі лікарні забезпечені автономними генераторами

02.12.2020, 08:27

text
Поділитися:

За терміновим дорученням голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Боговіна керівниками територій було організовано перевірку стану готовності до роботи автономних джерел енергопостачання.

Вивчено наявність автономних джерел живлення не тільки в закладах охорони здоров’я, а й в інтернатних закладах, комунальних підприємствах, підприємствах приватної форми власності на територіях. До виконання доручення голови ЗОДА активно долучились всі території регіону, за участю фахівців Головного Управління ДСНС України у Запорізькій області. Робота з цього напрямку триває.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Запорізькій області, полковник служби цивільного захисту Олександр Семененко.

– Триває перевірка стану готовності закладів охорони здоров’я до роботи у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з відключенням енергопостачання. Наразі опрацьовується алгоритм дій по кожному об’єкту окремо на випадок виникнення надзвичайної ситуації з метою забезпечення своєчасного підключення альтернативних джерел енергопостачання. Крім існуючих джерел живлення в медичних закладах, в розпорядженні ДСНС по всій території області є 89 одиниць автономних електростанцій та генераторів. У разі потреби, структурні підрозділи ДСНС готові негайно прийти на допомогу, – зазначив Олександр Семененко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: