circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В акваторії Дніпра відбувся суботник на байдарках

16.06.2017, 12:38

text
Поділитися:

Запорізькі активісти сіли на байдарки та чистили прибережну зону Дніпра. Вона в літній сезон перетворюється на суцільний смітник. Там накидано багато пластику, побутових відходів та навіть рибальських сіток. Така ж ситуація біля дачних селищ.

З самого ранку в урочищі Сагайдачного було повно людей. Тут зібралися запорізькі активісти, аби провести незвичайний суботник. Звільняти берег Дніпра від сміття вони вирішили, пливучи на байдарках.

Директорка обласного центру патріотичного виховання молоді Марина Шконда відзначає, метою акції є по-перше, очищення території від побутового сміття, по-друге – привернення уваги до цієї проблеми, тому що розпочався літній сезон.

Керівник проекту «ЕКО Україна – це я» Дмитро Чуркін запевнив, учасники розподілили функції під час підходу до берега та при збиранні сміття в важкодоступних місцях.

Перед тим, як стати на воду, учасники суботника пройшли інструктаж. Як управляти човном, розповів Сергій Хвостенко. Він дев’ять років працює інструктором. За цей час навчив керувати байдаркою десятки людей.

Після інструктажу всі розійшлися по човнах. Сміття довго шукати не довелося. Вже за п’ять хвилин активісти пришвартувалися біля берега та почали прибирання. Кажуть, тут можна знайти все, що завгодно, – пластик, скло, одноразовий посуд, батарейки тощо.

Після того, як роботу завершено, учасники суботника кажуть, своєю роботою задоволені. Навіть непогода їх не злякала. Марина Шконда зізнається, погодні умови були надзвичайними, прибирали під дощем, під градом. Але, головне – це наш позитивний настрій, бо коли ми залишили наші діляночки, ми побачили, як чисто і красиво навкруги.

Працівники були втомлені але задоволені. Результат суботнику – великі мішки зі сміттям. Активісти кажуть, зупинятись на досягнутому не збираються .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: