circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В багатоповерхівках Запоріжжя осушують підвали та ремонтують комунікації

10.03.2017, 13:20

text
Поділитися:

У Запоріжжі велика кількість багатоквартирних будинки не ремонтувалися десятки років. Як наслідок, з року в рік зростає кількість скарг від жителів на постійне підтоплення підвалів, несправність каналізації, непрацюючі ліфти, відсутність освітлення та інші комунальні проблеми, повідомляє прес-служьа мерії.

Ситуацію вдалося зрушити з «мертвої точки» лише в останні півроку. Створене в 2016 році КП «Наше місто», налагоджує системну роботу з обслуговування та утримання житлового фонду, головна мета якої – якісне поліпшення комфортності проживання запорожців. Першочергова увага приділяється своєчасному проведенню поточних ремонтів морально і фізично застарілих внутрішньобудинкових інженерних мереж.

Якість їх проведення постійно контролюється фахівцями КП «Наше місто» і особисто генеральним директором Олександром Ніколаєнко, який щотижня відвідує найбільш проблемні об’єкти з більш високим рівнем аварійності. На цьому тижні проінспектовані кілька багатоповерхівок в Заводському районі.


У будинку по вул. Історичній, 35 взимку 2016 року було виконано комплексний ремонт ліфтів. Однак при огляді будинку були виявлені і інші проблеми. В результаті в будинку відремонтували поручні в під’їздах, в підвалі замінили 40 метрів трубопроводу холодного водопостачання та 47 метрів труб опалення. Також в рамках міської програми енергоефективності були встановлені світлодіодні світильники з антивандальними гратами. У 2017 році за кошти міського бюджету в даному будинку повинні капітально відремонтувати під’їзди.

У сусідньому будинку по вул. Історичній, 35а сьогодні ведуться роботи по заміні каналізаційних випусків. Всього планують замінити близько 15 метрів труби. Роботи з усунення багаторічної проблеми із затопленням підвального приміщення також розпочато і в дев’ятиповерховому будинку по вул. Компресорній, 28а. Варто зазначити, що найближчим часом ще в декількох будинках в Заводському районі приступлять до осушення підвальних приміщень з залученням фахівців і техніки КП «Запорожремсервіс».

– Зараз у всіх районах міста КП «Наше місто» організувало проведення поточних ремонтних робіт. З кожним днем ми охоплюємо все більше багатоквартирних будинків. Їх кількість безпосередньо залежить від своєчасності оплати мешканців за надані послуги. На сьогоднішній день середній показник платежів за утримання та обслуговування житла – 87%. Хочу подякувати сумлінних запорожців і ще раз підкреслити, що частина суми, яку мешканці оплачують за утримання свого будинку, витрачається виключно на проведення поточних ремонтів. Тобто, чим більше збирається грошей, тим більше видів ремонтних робіт поточного характеру ми можемо зробити і, як наслідок, значно поліпшити умови комфортного проживання. Я вважаю, що для людей це повинно бути основним стимулом для своєчасної оплати послуг з утримання будинку, – резюмував підсумки робочої поїздки генеральний директор КП «Наше місто» Олександр Ніколаєнко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: