+3°

У чемпіонаті України з гандболу пройшли матчі дев’ятого туру

28.11.2017, 21:16

video text

Різниця в класі між суперниками така, що питання щодо переможця не виникало. Тому головний тренер ЗТРа розглядав цей матч крізь призму підготовки до наступного суперника. Цього разу Віталій Нат дав можливість пограти резервістам. Лідери ж – Олексій Ганчев та Руслан Гончаров – займалися власним здоров`ям.

Несподіванки не трапилося. Опору Енергетика вистачило лише на перші п`ять хвилин матчу. На старті нетішинці навіть повели у рахунку. Але згодом все стало на свої місця. Навіть не надто викладаючись, ЗТР к перерві забезпечив плюс двадцять. Фінальна ж сирена зафіксувала повний розгром – 54:15. Наступний поєдинок – більш серйозний. Суперник – ЗНТУ-ЗАБ, який в першому турі відібрав у ЗТРа очки, зігравши внічию – 28:28.

Поєдинок відбудеться у середу, 29 листопада в Палаці спорту “ЗТР”. Початок о сімнадцятій годині. На сьогодні ЗТР із шістнадцятьма очками очолює турнірну таблицю чемпіонату. ЗНТУ-ЗАБ з одинадцятьма ділить третє місце з маріупольським Донбасом.