circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В «Дубовому Гаю» триває розчищення великого озера

04.10.2017, 10:31

text
Поділитися:

В кінці серпня стартували роботи з очищення великого озера в Центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай». Цьому передував підготовчий етап, коли монтувалися необхідне обладнання, трубопроводи. На даний момент вже очищено близько третини водойми. Хід робіт контролює міський голова Володимир Буряк, який провів у «Дубовому гаю» чергову виїзну нараду, повідомляє прес-служба мерії.

В.о. директора «Дубового гаю» Олег Комаренко, представники підрядної організації відзвітували про хід робіт. Зараз на озері працює один земснаряд. Очищення озера триває. При цьому з озера витягають не тільки мул, а й побутове, будівельне сміття, яке багато років накопичувалося на дні.

– Можу сказати, що на даний момент задоволений темпами робіт. Найближчим часом на озері встановлять ще один земснаряд, щоб ще прискорити очищення озера. Головне, що роботи повинні бути завершені до холодів. Саме таке завдання поставлене перед підрядниками та керівництвом парку, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що велике озеро не чистили кілька десятків років. Це не могло не позначитися на його стані. При цьому водойма розташована в заплавній частині Дніпра, тут немає джерел, вода з яких могла б сприяти очищенню озера.

– Сьогодні велике і мале озеро це два своєрідних акваріума, за станом яких необхідно постійно стежити. Керівництву комунального підприємства доручено передбачити в бюджеті парку окремий рядок для утримання цих водойм, щоб не допускати забруднення, можливого замору риби і так далі, – зазначив Володимир Буряк.

Міський голова нагадав, що очищення озера лише частина міської програми з розвитку парку «Дубовий гай». В цьому році в парку побудована каналізація, якої раніше не було. Завершується підготовка проекту реконструкції «Дубового гаю», яка повинна стартувати в наступному році.

– Проектанти обіцяють до 30 листопада завершити підготовку проекту реконструкції парку «Дубовий гай». В результаті ми побачимо, яким повинен в майбутньому стати наш головний міський парк. Також це дозволить передбачити в бюджеті 2018 року кошти на початок реконструкції. При цьому необхідно розуміти, що реалізація проекту буде розрахована на кілька років, – повідомив Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: