circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Енергодарі ремонтують медико-санітарну частину

30.09.2020, 11:08

text
Поділитися:

Сьогодні, 30 вересня, голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін з робочою поїздкою відвідав місто Енергодар, де ознайомився з ходом капітального ремонту приймально-діагностичного відділення комунального некомерційного підприємства «Спеціалізована медико-санітарна частина».

Ремонтні роботи у медичному закладі проводяться за проєктом EMERGENCI 2020 у рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво». Приміщення медичного закладу планується привести до європейських стандартів, що забезпечить функціонування всіх напрямків діагностування та надання швидкої допомоги жителям м. Енергодар на сучасному високому рівні.

«Спеціалізована медико-санітарна частина» на сьогоднішній день обслуговує все населення міста, теплову станцію ДТЕК, Запорізьку АЕС. У медичному закладі функціонують відділення: трансфузіології, хірургії, внутрішніх хвороб, кардіології, травматології, неврології, інфекційне відділення, відділення екстракорпоральних методів лікування; відділення відновного та реабілітаційного лікування, консультативно-діагностичний центр тощо. Також на базі закладу розміщені клініко-діагностична лабораторія, клініко-бактеріологічна лабораторія та рентгенодіагностичне відділення.

У рамках проєкту капітального ремонту закладу передбачається ремонт приймально-діагностичного відділення, створення умов безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю, заміна мережі водопостачання та каналізації, влаштування додаткових проєктованих санітарних приладів в кабінетах, встановлення низки видів освітлення та засобів пожежної безпеки.

На сьогодні завершено ремонт приймального відділення та триває модернізація діагностичної частини відділення. До кінця жовтня заклад закінчить ремонт приміщень для рентгенкабінету та комп’ютерного томографу. Завершення всіх ремонтних робіт планується у грудні 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: