circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Енергодарі та Пологах відбулись профілактичні рейди рятувальників

10.11.2020, 13:32

text
Поділитися:

З настанням прохолодної пори року значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до матеріальних збитків, але й, що найголовніше — до травмування та загибелі людей. Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки.

Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій 10 листопада фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у житловому секторі Енергодара, щодо правил користування газовим і пічним опаленням, електронагрівальними приладами. Під час заходу рятувальники ознайомили громадян з основними причинами виникнення пожеж, розповіли як необхідно діяти у разі пожежі, нагадали про первинні засоби пожежогасіння, методи їх застосування та правила зберігання. Для того щоб громадяни могли більш детально ознайомитися із інформацією, фахівці кожному співрозмовнику вручили інформаційні листівку на відповідну тематику.

10 листопада рятувальники Пологівського районного сектору та співробітники газової служби провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед місцевого населення. Розповіли громадянам про правила користування газовими плитами, а також пічним опаленням та обігрівальними електроприладами. Фахівці ДСНС зауважили на тому, щоб дорослі не залишали малолітніх дітей самих, адже дитячі пустощі не завжди закінчуються добре. Рятувальники нагадують, що попередити пожежу набагато легше, а ніж мати справу з її наслідками!

Для кращого сприйняття необхідної інформації працівники ДСНС роздали місцевим мешканцям відповідні листівки та експрес-інформації із правилами безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: