circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Енергодарі тривають перевірки розважальних та торгових центрів

11.04.2018, 11:13

text
Поділитися:

Відповідно до наказу Головного управління ДСНС України у Запорізькій області №144 від 05 квітня 2018 року, фахівці 13-ДПРЧ розпочали перевірку стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей на території міста. 10 квітня перевірка відбулась у дитячому розважальному закладі «Spring city» та ТЦ «Козацький». До участі у перевірці рятувальники запросили представників засобів масової інформації.

Інспектування стану пожежної безпеки цих закладів розпочались із ретельної перевірки відповідності нормативним вимогам евакуаційних виходів, систем зовнішнього та внутрішнього водопостачання, оповіщення про пожежу, наявність та працездатність засобів гасіння пожежі, належність ведення необхідної документації з пожежної безпеки тощо. Окрему увагу вогнеборці звернули на стан утримання гідрантів, перевіривши їх. Також, під час перевірки у працівників закладів рятувальники запитували чи знають вони порядок дій на випадок пожежі та правила використання вогнегасників.

На виявлені під час перевірці порушення вказано орендарям та адміністрації закладів, наголошено про необхідність вжиття невідкладних заходів з виконання в повному обсязі виявлених під час перевірки порушень вимог законодавства у сфері пожежної і техногенної безпеки, а також проведення відповідної роботи щодо попередження виникнення пожеж та загибелі людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: