circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Енергодарі запрацював сервісний центр МВС

05.06.2018, 14:09

text
Поділитися:

Сьогодні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою в Енергодарі, де взяв участь в урочистому відкритті територіального сервісного центру МВС України в Запорізькій області. Це передостанній із семи запланованих центрів у регіоні, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Новий сервісний центр МВС в Енергодарі – це відкритий офіс з сучасними технологіями та системами комунікацій. Зокрема, тут запроваджується електронна черга та здійснюється моніторинг співробітників.

– Це вже шостий сервісний центр, що запрацював у Запорізькій області на сьогодні. Загалом по Україні їх відкрито 63. У нашому регіоні їх заплановано сім і останній нині готується до відкриття в Бердянську. Ми плануємо, що він буде унікальним і найкращим у всій державі. Окремо хочу підкреслити, що податки з усіх отриманих у центрі платежів йтимуть до місцевого бюджету. Сучасні сервісні центри МВС влаштовані таким чином, аби робота була прозорою, а послуги працювали для людей. Це головні умови всіх реформ, що впроваджуються в Україні Президентом та Прем’єр-міністром України, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У 2015 році постановою Кабінету Міністрів у рамках реформування МВС України були створені територіальні органи з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ. У Запорізькій області на сьогодні шість уже приймають відвідувачів: два в Запоріжжі та по одному в містах Мелітополь, Пологи, Енергодар і Василівка. Загалом у Запорізькій області було здійснено реконструкцію приміщень центрів у Пологах та Енергодарі, а в Запоріжжі та Мелітополі сервісні центри відкрито у приміщеннях за новим зразком. Останній у Запорізькій області – зразковий для всієї України сервісний центр МВС у Бердянську – планується відкрити в поточному році.

Крім цього, понад рік у тих населених пунктах регіону, де немає стаціонарних центрів, послуги громадянам надає мобільний сервісний центр МВС.

Деякими послугами сервісних центрів МВС можна скористатися онлайн. Наприклад, замовити довідку про несудимість у пару кліків чи ознайомитися з онлайн-інструкцією для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше. В ній зібрані посилання на всі сервіси для підготовки до іспитів з ПДР: онлайн-тренажер, чекліст, схеми маршрутів тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: