+3°

+3°

В гандбольній лізі чемпіонів пройшли перші матчі нокаут-раунду

26.02.2018, 15:58

Запорізький Мотор на цій стадії отримав надгрізного суперника, чемпіона Данії — “Скйерн”. Проте в домашньому поєдинку запорізький клуб зробив певну заявку на вихід на однієї восьмої фіналу.

Початок матчу був за запоріжцями. Чемпіон України швидко реалізував нагоду для взяття воріт суперника. А вже на сьомій хвилині перевага Мотора складала два м’ячі – 4:2. Проте данці досить швидко відновили рівновагу. Довгий час команди йшли м’яч у м’яч – 4:4, 5:5. Але ближче до середи першого тайму Мотор упіймав кураж і рахунок почав зростати. На двадцять третій хвилині гандикап господарів склав уже п’ять м’ячів. За такого розриву команди і пішли на перерву.

Патрік Ромбель, головний тренер ГК «Мотор», каже, знали, що гра буде важкою. В першому таймі відіграли гарну гру в захисті, непогано грали й у нападі.

Під час перерви гравці Скйерна зробили свої висновки і господарям довелося непереливки. Це особливо відчулося на двадцять першій хвилині другого тайму, коли данці упритул наблизилися до українського клубу. В цей час відрив Мотора склав лише один м’яч – 27:26. Гості були в кроці від того, щоб зламати ситуацію.

Проте запоріжці таки утримали позитивний результат – 32:30 на користь Мотора. Матч-відповідь суперники проведуть 4 березня в Данії.