circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Комунарському районі триває реконструкція каналізаційного колектору

10.10.2017, 14:19

text
Поділитися:

Комунальне підприємство «Водоканал» продовжує планові роботи з перекладки аварійних ділянок каналізаційних і водопровідних мереж. Одна з таких ділянок, де зараз йдуть роботи, знаходиться на вулиці Степовій. Це каналізаційний колектор від вулиці А. Говорухи до Центральних очисних споруд №1 КП «Водоканал». Сьогодні проведення робіт проконтролював міський голова Володимир Буряк, повідомляє прес-служба мерії.

– Це тільки частина тих робіт, які виконує комунальне підприємство «Водоканал» по заміні водопровідних і каналізаційних мереж. У нас багато проблемних колекторів, побудованих в 50-ті – 60-ті роки, які вимагають заміни. На вулиці Степовій буде в цьому році замінено близько 400 метрів колектора. Це буде перехідний об’єкт на наступний рік, інші роботи будуть виконані в 2018 році, – сказав міський голова Володимир Буряк.

Колектор по вулиці Степовій, від вулиці А. Говорухи до камери ЦГЗ №1, діаметр якого становить 1500 міліметрів, був введений в експлуатацію в 1962 році. За 55 років він прийшов в непридатність. Саме тому було прийнято рішення про його заміну. Загальна протяжність 1420 метрів.

В цьому році буде перекладено до 400 погонних метрів колектора, половина роботи вже виконана. Проводиться укладання пластикової труби діаметром 1200 міліметрів в середині аварійного колектора. Також передбачена заміна оглядових і контрольних колодязів, будівництво оглядових камер тощо. Роботи проводяться силами КП «Водоканал».

Заміна водопроводу і каналізації є одним з важливих напрямків роботи для всього міста. За багато років десятки кілометрів водопровідних та каналізаційних мереж зносилися. Зараз проходить їх планомірна заміна. Один із прикладів – каналізаційний колектор по вулиці Степовій.

Всього у 2017 році комунальне підприємство «Водоканал» планує перекласти 26,3 кілометра мереж водопостачання та водовідведення. З них тільки 1,3 кілометра за рахунок коштів міського бюджету, решта 25 кілометрів – за власні кошти «Водоканалу».

Міський голова також звернув увагу генерального директора «Водоканалу» Олексія Нікіфорова на необхідність виконання благоустрою території після проведення ремонтних робіт. Необхідно оперативно відновлювати асфальтове покриття доріг і тротуарів, зелені зони, щоб не створювати незручностей городянам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: