circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В листопаді в Запоріжжі почнуть будувати новий термінал в аеропорту

30.10.2017, 12:34

text
Поділитися:

Будівництво нового пасажирського терміналу в Міжнародному аеропорту «Запоріжжя» може розпочатися вже у листопаді. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, відповідаючи на питання журналістів відносно підписання Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом розпорядження, що дає право розпочати будівництво об’єкта.

– У нас відбулися дві події. Перше – визначений підрядник будівництва терміналу. Друге – Володимир Гройсман підписав розпорядження про затвердження проекту будівництва терміналу. Це підтверджує, що запорізькому аеропорту бути, у Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» велике майбутнє, – зазначив Володимир Буряк.

Міський голова подякував за підтримку запорізького проекту Прем’єр-міністра України Володимиру Гройсману та віце-прем’єру Володимиру Кістіону. Наступний крок, підписання договору з підрядником будівництва.

– Якщо не виникне ніяких додаткових питань, то в першій половині листопада договір буде підписаний, після чого мають розпочатися роботи з будівництва терміналу, – сказав Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: